УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ


УВАГА!!! У ЗВ'ЯЗКУ З ВОЄННИМ СТАНОМ ЗМІНА ПРАВИЛ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ!!!

- Доставка не здійснюється у райони, де безпосередньо відбуваються бойові дії, з більш детальним списком працюючих відділень нової пошти можна ознайомитись на офіційному сайті нової пошти.

- Достака товарів здійснюється виключно компанією перевізником "Нова пошта".

- Усі відправки здійснюються виключно після передоплати у розмірі попередньо узгодженомму з нашим менеджером, в залежності від суми та типу замовлення!!!

ПЕРЕПРОШУЄМО ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ ТА ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!!!

Інтернет-магазин здійснєю відправку будь-якого товару по всій території України.

·         УВАГА! Шановні покупці! В нашому магазині діє знижка 15% на послуги доставки "Новою Поштою" 

·         Адресу найближчого відділення компанії перевізника у вашому місті Ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії.

 

Доставка по Україні

Доставка на склад "Нової пошти" або за адресою

·         Термін доставки  1-3 робочих дні

·         Вартість згідно тарифів "Нової пошти" з урахуванням 15% знижки.

·         Доставка здійснюється без передоплати на суму не більше 3000 грн. 

 

Оплата

1. Наложений платіж

·         Оплата при отриманні замовлення

·         Вартість послуги складає 2% від вартості товару +20 грн 

 

2. На карту ПриватБанку

·         Оплата в будь-якому відділенні Приват-банку і через термінал самообслуговування, або через Приват24

·         Оплата замовлення здійснюється  перед відправкою або при огляді на відділенні нової пошти

·         Вартість послуги становить 0,5% від вартості товару

 

Вартість доставки

Вартість доставки по Україні оплачує покупець. Вартість доставки товару залежить від тарифів транспортної компанії  Нова Пошта , з більш детальною інформацією можна ознайомитись на їхньому сайті або безпосередньо проконсультуватись з нашим менеджером.

Якщо Ви захочете оформити доставку за адресою, то вартість доставки і підйом на поверх (за потреби) оплачуються згідно тарифів транспортної компанії, як кур'єрська доставка. Товар, який відправляється в інші міста України, застраховується нами в обов'язковому порядку.                                                                                                       

При отриманні вам будуть надані всі необхідні документи: товарний чек, а також гарантійний талон. Ціна, яка вказана в переданих вам документах, є кінцевою і кур'єр немає повноважень її змінювати!

Увага!!! Просимо Вас пам'ятати, що всі технічні параметри та характеристики придбаного товару, потрібно уточняти в нашого менеджера до моменту здійснення покупки. В обов'язки працівників служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів відносно характеристик та властивостей товару!!!

 

Увага!!! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть подовжити термін доставки! Будь-ласка, уважно перевіряйте ваші особисті дані при реєстрації та оформленні замовлення! Конфіденційність ваших особистих даних гарантується нашою компанією!!!

Прохання перевіряти якість та зовнішній вигляд товару на складі компанії перевізника до моменту підписання документів про згоду отримання, в іншому випадку, якщо клієнт не перевірив вантаж і виявив пошкодження або дефект після оформлення і підписання документів про отримання товару, то претензії відносно стану товару не приймаються і страхівка на такі товари  буде не дійсною. БУДЬТЕ УВАЖНІ !!!